Bezpłatne zajęcia z WWR na Grotha!

W odpowiedzi na prośby rodziców, wracamy z organizacją bezpłatnych zajęć terapeutycznych dla dzieci z WWR w oddziale BRATKA przy ul. Grotha (naprzeciwko Planetarium). Zapraszamy dzieci z Olsztyna i okolic!

Już wkrótce do terapeutów prowadzących zajęci z integracji sensorycznej (na zdjęciu Wojtek z panią Kasią Szocik-Kowalską), czy logopedycznych i psychologicznych dołączą fizjoterapeuci i inni specjaliści z oddziału BRATKA przy al. Warszawskiej. Wielu rodziców prosiło nas o to, aby popołudniowe zajęcia odbywały się nie tylko w naszym centrum terapeutycznym.

Na Grotha zapraszamy przede wszystkim rodziców z dziećmi, które mają już wyrobione opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju (WWR) lub są w trakcie. Tylko wtedy zajęcia są bezpłatne. Mile widziani są też rodzice, którzy czują potrzebę organizacji dodatkowych zajęć wspierających rozwój dziecka. Nasi terapeuci pomogą w wyborze właściwej ścieżki diagnostycznej.

Dzwońcie (600 890 680, od 8 do 15), piszcie (bratek.olsztyn@outlook.com lub komunikujcie z profilu Przedszkola Niepublicznego BRATEK na Facebooku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *