O nas

Jeśli szukacie Państwo miejsca wyposażonego zgodnie z unijnymi standardami edukacyjnymi i normami bezpieczeństwa, w którym dziecko czuje się jak w domu, jednocześnie zdobywając pod opieką specjalistów nowe umiejętności i rozwijając zdolności, to trafiliście idealnie. Nasze przedszkole to małe grupy, w pełni wykwalifikowana kadra i różnorodność zajęć stymulujących rozwój każdego z naszych Podopiecznych. Dla nas ważne jest każde Dziecko – Jego indywidualne potrzeby, Jego zdolności i dobre samopoczucie, nawet w tak trudnym na początku momencie, jak rozstanie z Rodzicami.
Dzięki doświadczeniu i współpracy ze specjalistami z dziedziny psychologii i pedagogiki nasi nauczyciele zapewniają najwyższą jakość opieki i pomagają Dzieciom zdrowo się rozwijać, uczą Je kreatywności, samodzielności i ciekawości świata, które są tak ważne dla późniejszych etapów kształcenia.

Jak pracujemy?

Nasze nauczycielki czekają na Dzieci (w wieku 2,5 – 5 lat) od poniedziałku do piątku od godz. 6.30, a rozstają się z nimi ok. 17.30.

Nad każdą grupą zawsze czuwają dwie panie. Najważniejszą misją naszego przedszkola jest promowanie zdrowego trybu życia, wielokierunkowy rozwój Dzieci i zapewnienie Im ciepłego i bezpiecznego miejsca zabawy, do którego będą chętnie przychodziły.


Funkcjonujemy zgodnie z “Ustawą o systemie oświaty” i posiadamy wpis do Ewidencji szkół i placówek niepublicznych Urzędu Miasta Olsztyn (pod numerem 313). Realizujemy także podstawę programową dla każdej z grup wiekowych pracując na programach i podręcznikach wydawnictwa WSiP.

Oprócz codziennych zajęć edukacyjnych i zabawy czekają u nas na Dzieci fantastyczne wycieczki, inspirujące teatrzyki, bale i rajdy. Wszystkie Dzieci korzystają z grupowych zajęć logorytmicznych, korekcyjno-kompensacyjnych i warsztatów metodą RR Weroniki Sherborne, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także ze spotkań indywidualnych z pedagogiem, logopedą i psychologiem.