Szanowni Rodzice!

Rekrutacja na rok szkolny 2021-22 do naszych bratkowych przedszkoli będzie przebiegała elektronicznie w systemie miejskim. Tutaj adres: Platforma PUO (olsztyn.eu). Wkrótce znajdzie się tam lista wszystkich miejskich przedszkoli, w tym także Bratek ? oddzielnie placówka przy ul. Grotha i i oddzielnie placówka przy al. Warszawskiej 56. Będzie dokładny opis naszych przedszkoli ze zdjęciami i możliwość elektronicznego wyboru.

Uwaga! Rodzice, którzy zadeklarowali pobyt dzieci na rok szkolny 2021-22, nie musza już nic robić ? dzieci zostaną wpisane na listę przyjętych.Na bieżąco będziemy Państwa informować o przebiegu rekrutacji.

28.08.2020

Bratek wita w nowym roku szkolnym!

Nowy rok szkolny zaczynamy w warunkach pandemii. W związku z tym przypominamy najważniejsze założenia rygorów sanitarnych, które obowiązują w naszych przedszkolach: przy ul. Grotha 1 i al. Warszawskiej 56.

  1. Odprowadzając i odbierając dziecko z przedszkola nie wychodzić do wewnątrz budynków. Rano odbierze od Was dziecko w drzwiach nauczycielka i zmierzy mu temperaturę, a po południu wyda je Wam pomoc przedszkolna lub nauczycielka.
  2. Przypominamy, że zgodnie z zalecaniami GIS trzykrotne wskazania powyżej 37,5 st C powodują, że nie przyjmiemy dziecka tego dnia do grupy.
  3. Odprowadzając i odbierając dziecko z przedszkola przy Warszawskiej, prosimy dzwonić domofonem pod nr 1 do sali maluchów.
  4. Prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka najpóźniej do godziny 8 danego dnia. To ważne z powodu zamawiania posiłków.
  5. Nadal obowiązują ankiety o stanie zdrowie dziecka. Aktualizujemy je raz na 2 tygodnie (dokument wysyłamy rodzicom mailem).
  6. Z uwagi na rygor sanitarny prosimy Was, aby przyprowadzając dziecko i je odbierając unikać rozmów z nauczycielkami.
  7. Jeśli macie ważną sprawę lub pytanie kontaktujcie się z nami telefoniczne (Bratek Warszawska: 600 890 680, Bratek Grotha: 539 951 771) lub za pośrednictwem komunikatora Messenger na Facebooku ? każdy oddział będzie miał swoją grupę, zaproszenia otrzymacie oddzielnym mailem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *