Do przedszkola w sobotę? Czemu nie!

Drodzy Rodzice! Nauczyciele i terapeuci z Bratka zaopiekują się Waszymi pociechami także w weekendy. Już w najbliższą sobotę (15.01) w przedszkolu przy al. Warszawskiej 56 zajęcia z sensoplastyki. W kolejny weekend – logorytmika, następnie zabawy ruchowe metodą W. Sherborne. Liczba miejsc ograniczona! Zapisywać można się poprzez komunikator (massenger) na profilu Przedszkola Bratek lub dzwoniąc pod nr tel. 600-890-680 (w dni powszednie w godz. 7-15).

Sensoplastyka® metoda wspierania rozwoju poprzez działania z zakresu stymulacji sensorycznej.  Posiadamy certyfikat trenerski 1 stopnia z rekomendacją do prowadzenia zajęć metodą „Sensoplastyka. Celem zajęć marki Sensoplastyka® jest wspieranie rozwoju kompetencji intra oraz interpersonalnych poprzez odpowiednie przygotowanie przestrzeni oraz oparcie procesu twórczego na podejściu coachingowym. Zajęcia te budzą zainteresowania dzieci, kształtują umiejętności plastyczne i wrażliwość estetyczną najmłodszych. Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych. Sensoplastyka® wpływa na stymulację wszystkich zmysłów: węchu, wzroku, dotyku, słuchu, smaku.

Koszt zajęć 45 zł/50 min (rodzic i dziecko)

Pierwsze zajęcia odbędą się 15.01.2022 o godzinie 11.00

Zapraszamy do zapisów poprzez Messenger lub pod nr telefonu 600-890-680

Ilość miejsc ograniczona

Zajęcia logorytmiczne to połączenie rytmiki i terapii logopedycznej. Mają one na celu oddziaływanie na sferę słuchową, słuchowo-ruchową i ruchową. Logorytmika proponuje takie połączenie ćwiczeń ruchowych, słuchowych, oddechowych, słownych i muzycznych, by rozwijać mowę i możliwie najwięcej umiejętności poznawczych i takich procesów myślowych, które gwarantują w przyszłości doskonały start do podjęcia nauki w szkole i powodzenia w nauce. A wszystko to oprawione w zabawę, której atrakcyjność nie tylko rozwija zainteresowania dzieci, ale również podwyższa motywację, pewność siebie, zdolności skojarzeniowe, rozwija koncentrację uwagi i pamięć.

Koszt zajęć 40 zł/40 min (rodzic i dziecko)

Pierwsze zajęcia odbędą się 22.01.2022 o godzinie 10.00

Zapraszamy do zapisów poprzez Messenger lub pod nr telefonu 600-890-680

Ilość miejsc ograniczona

W. Sherborne – metoda ta w oparciu o zabawy wczesnodziecięce rodziców z dziećmi bazuje na naturalnej aktywności wynikającej z zabaw ruchowych. Ruch Rozwijający przyczynia się do rozwoju świadomości ciała i przestrzeni, do budowania zaufania do siebie i innych, wzmacnia pozytywne poczucie własnej wartości. Poprzez wspólne doświadczenia ruchowe rozwija się poczucie własnej wartości jak również kształtują się pozytywne relacje z innymi osobami. Dzięki zabawom pobudzana jest także kreatywność w uczestnikach. Zajęcia oparte na MRR odbywają się zazwyczaj grupowo i często mają formę pracy w parach. Dużą atrakcją są również zabawy z rekwizytem – kocami lub chustą.

Koszt zajęć 35 zł/50 min (rodzic i dziecko)

Pierwsze zajęcia odbędą się 29.01.2022 o godzinie 10.00

Zapraszamy do zapisów poprzez Messenger lub pod nr telefonu 600-890-680

Ilość miejsc ograniczona

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *