Do przedszkola w sobotę? Czemu nie!

Drodzy Rodzice! Nauczyciele i terapeuci z Bratka zaopiekują się Waszymi pociechami także w weekendy. Już w najbliższą sobotę (15.01) w przedszkolu przy al. Warszawskiej 56 zajęcia z sensoplastyki. W kolejny weekend ? logorytmika, następnie zabawy ruchowe metodą W. Sherborne. Liczba miejsc ograniczona! Zapisywać można się poprzez komunikator (massenger) na profilu Przedszkola Bratek lub dzwoniąc pod nr tel. 600-890-680 (w dni powszednie w godz. 7-15).

Sensoplastyka? metoda wspierania rozwoju poprzez działania z zakresu stymulacji sensorycznej.  Posiadamy certyfikat trenerski 1 stopnia z rekomendacją do prowadzenia zajęć metodą „Sensoplastyka. Celem zajęć marki Sensoplastyka? jest wspieranie rozwoju kompetencji intra oraz interpersonalnych poprzez odpowiednie przygotowanie przestrzeni oraz oparcie procesu twórczego na podejściu coachingowym. Zajęcia te budzą zainteresowania dzieci, kształtują umiejętności plastyczne i wrażliwość estetyczną najmłodszych. Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka? opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka? jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych. Sensoplastyka? wpływa na stymulację wszystkich zmysłów: węchu, wzroku, dotyku, słuchu, smaku.

Koszt zajęć 45 zł/50 min (rodzic i dziecko)

Pierwsze zajęcia odbędą się 15.01.2022 o godzinie 11.00

Zapraszamy do zapisów poprzez Messenger lub pod nr telefonu 600-890-680

Ilość miejsc ograniczona

Zajęcia logorytmiczne to połączenie rytmiki i terapii logopedycznej. Mają one na celu oddziaływanie na sferę słuchową, słuchowo-ruchową i ruchową. Logorytmika proponuje takie połączenie ćwiczeń ruchowych, słuchowych, oddechowych, słownych i muzycznych, by rozwijać mowę i możliwie najwięcej umiejętności poznawczych i takich procesów myślowych, które gwarantują w przyszłości doskonały start do podjęcia nauki w szkole i powodzenia w nauce. A wszystko to oprawione w zabawę, której atrakcyjność nie tylko rozwija zainteresowania dzieci, ale również podwyższa motywację, pewność siebie, zdolności skojarzeniowe, rozwija koncentrację uwagi i pamięć.

Koszt zajęć 40 zł/40 min (rodzic i dziecko)

Pierwsze zajęcia odbędą się 22.01.2022 o godzinie 10.00

Zapraszamy do zapisów poprzez Messenger lub pod nr telefonu 600-890-680

Ilość miejsc ograniczona

W. Sherborne – metoda ta w oparciu o zabawy wczesnodziecięce rodziców z dziećmi bazuje na naturalnej aktywności wynikającej z zabaw ruchowych. Ruch Rozwijający przyczynia się do rozwoju świadomości ciała i przestrzeni, do budowania zaufania do siebie i innych, wzmacnia pozytywne poczucie własnej wartości. Poprzez wspólne doświadczenia ruchowe rozwija się poczucie własnej wartości jak również kształtują się pozytywne relacje z innymi osobami. Dzięki zabawom pobudzana jest także kreatywność w uczestnikach. Zajęcia oparte na MRR odbywają się zazwyczaj grupowo i często mają formę pracy w parach. Dużą atrakcją są również zabawy z rekwizytem – kocami lub chustą.

Koszt zajęć 35 zł/50 min (rodzic i dziecko)

Pierwsze zajęcia odbędą się 29.01.2022 o godzinie 10.00

Zapraszamy do zapisów poprzez Messenger lub pod nr telefonu 600-890-680

Ilość miejsc ograniczona

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *